Nadal obowiązuje aktualny cennik  Nowy kurs 08 grudnia 2022 roku godz. 16.00. Wakacyjna promocja: 2 godziny gratis przed egzaminem państwowym.

          

Zapraszamy już dzisiaj na nowy kurs Kat B. 

Startujemy 08.12.2022 o godzinie 16.00 cena kursu promocyjna 2000 zł   z możliwością rozłożenia na dwie raty. 

Zapraszam na nowy kurs Kat B. Zapisy codziennie w biurze lub telefonicznie 601 254 887. Podaję numer telefonu do lekarza uprawnionego do badań kierowców 601670806 i proszę iść zrobić zdjęcie, może być z dowodu osobistego. Idziemy do swojego starostwa z badaniem i ze zdjęciem po numer PKK jest on darmowy. Promocja Cena kursu 2000zł z możliwością rozłożenia na raty, a jeśli chodzi o kurs przyspieszony Cena 2500zł.

Jedna godzina doszkolenia ( poniedziałek - piątek ) - 75 złotych, ( sobota - niedziela ) - 100 złotych 10 godzin doszkolenia - 700 zł.

Przypominam o pobraniu numeru PKK. Zapisy codziennie w biurze lub telefonicznie 601254887. Masz pytanie dzwoń doradzę i wyjaśnię jak zostać kursantem Kat B.


 

Z uwagi, że  w dobie pandemii urzędy pracują w sanitararnym rygorze i okres oczekiwania na pobranie numeru PKK przedłuża się. Zapraszam wszystkich chętnych na wykłady w każdy poniedziałek, środa i piątek na godzinę 16.00.

Można codziennie w godzinach otwarcia biura dokonać rezerwacji kursu, a także uzyskać informacji  niezbędnych do przystąpienia na kurs prawa jazdy.

Zapraszamy w wolniej chwili do biura po książkę  i testy do nauki przepisów ruchu drogowego.

W ośrodku szkolenia kierowców "OSCAR" od początku naszego istnienia kandydatom na kierowców kładziemy głównie nacisk na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego.  Profesjonalne podejście, doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego oraz techniki kierowania pojazdem, wsparte bogatym i nowoczesnym wyposażeniem ośrodka, gwarantują rzetelne przygotowanie do zdania egzaminu i uzyskania prawa jazdy przyszłych kierowców.

 

Co dało nam doświadczenie?

Co dostaniesz od nas?

Co dostaniesz w cenie kursu?

Pozwoliło nam przygotować program szkoleniowy umożliwiajcy w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego.

W zamian za okazane zaufanie oferujemy profesjonalne szkolenie przebiegajce w miłej, bezstresowej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!

Mamy do dyspozycji kursanta nowe materiały zgodne z wymogami które dobrze przygotują Cię do jazdy samochodem oraz do egzaminu. Dysponujemy też własnym placem manewrowym identycznym z placem egzaminacyjnym.

 

Jestesmy na facebooku

 

Aktualnie prowadzimy szkolenia z zakresu:   Kategorii B  

Co dało nam doświadczenie?
Pozwoliło nam przygotować program szkoleniowy umożliwiajcy w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego.

 

Nauka jazdy "OSCAR"
Elbląg adres: ul. Mickiewicza 16/2A Biuro: 601-254-887

Projekt: Tomasz Mizerski